Cien: de smerigste deodorant maar tevens de best WC-verfrisser

Cien deodorant van de Lidl is werkelijk de meest smerigste deodorant dat ik in mijn hele leven heb geroken. Ga altijd voor het goedkoopste, als het maar niet te veel afdoet aan de kwaliteit. Maar deze deo is echt onverslaanbaar, die: ”48h Actively Caring” kan je beter vervangen met op zijn minst 168h Actively Caring (1 week)

Spuit dat spul in je WC en na een week ruik je het nog. Het heeft een zodanig markante frisse smerige geur dat je het niet meer vergeet en eigenlijk zo snel mogelijk wilt vergeten. Alles behalve lekker dus! Maar ideaal als je diepe doordringende strontlucht wilt maskeren, maar meer ook niet!

13 (review + trailer)

Wat een ruwe en harde film is dat, echt voor mannen met ballen! Hij is zeker niet slecht, vooral door de cast van acteurs zo als Sam Riley, Jason Statham en Mickey Rourke waar ik uren gebiologeerd naar kan kijken hoe hij is geworden. Het is een broeierig drama en thriller die tentoonstelt wat mensen allemaal doen om de honger naar geld te stillen. Het is werkelijk een Russische roulette in het quadraat, maar echt heel spannend is het niet, voorspelbaar behalve het treurig einde die je leeg achterlaat. Niet slecht, maar ook niet heel goed… Op moviemeter.nl kan je lezen waar het over gaat en de reacties van de echte kenner.