Baklava of rijstevla – Allah Akbar Â
PVV boos over Kinderen voor Kinderen
Wilders hekelt Kinderen voor Kinderen Volkskrant Veroveringskreet van 14 eeuwen jihad, nu gezongen voor onze kinderen Geen Commentaar
 AD.nl
Baklava of rijstevla – Allah Akbar Â
Wilders hekelt Kinderen voor Kinderen Volkskrant Veroveringskreet van 14 eeuwen jihad, nu gezongen voor onze kinderen Geen Commentaar
 AD.nl
Uiteindelijk ben ik vandaag ook gezwicht voor de bèta invite van Google Wave. Had al verschillende aanbiedingen gehad, maar toen @bakkel dot com op zijn blog een stuk of 20 zo maar weg gaf kon ik de verleiding niet meer weerstaan, bedankt Michel.
Vanmorgen net voor dat ik naar mijn werk ging kreeg ik de activering code, shit shit shit ! Ziek melden ??? Neeee ! Toch in mijn pauze op mijn werk Google Chome activeren, maar helaas had ik niet genoeg admin rechten om Google Chrome Frame in Internet Explorer te instaleren, maar gelukkig kwam de reddende engel uit Twitter, @Zure_Prak met de oplossing : Google Chrome Portable en voila ! Ik zat in Google Wave.
Om te beginnen was mijn eerste gedachten : ”is dit alles ?”
Tot nog toe heb ik niet veel positieve reactie over gelezen : Eerste reacties op Google Wave niet enthousiast & Wat wordt er over geschreven?
Een van de weinige die positief is marketingfacts.nl met Google Wave: De eerste ervaring.
En mijn ervaring ??? Mijn eerste gedachte was ”is dit alles ?” even zoeken naar de functies, die op het eerste gezicht niet kan vinden, maar heel intuïtief verstop zijn, je moet wel wat contacten hebben en wat draadjes voor Google Wave echt gaat leven. Maar als het eenmaal tot leven komt, word het voor de eerste keer een weirde ervaring. Google Wave word een levend organisch virtueel echt real-time monster waar je alle acties van gebruikers, letter voor letter door het scherm ziet dansen.
Mijn eerste ervaring is dat het doet wat ik dacht dat het zou moeten doen, moeilijk ? Gewoon typen en dingen toevoegen en voor zo ver ik kan zien moet het voor ervaren internetters peace of cake zijn.
Ik denk dat het pas interessant kan worden als het echt voor iedereen online gaat en embed functies en content via een link met de rest van de wereld kan delen en ook met mensen die niet ingelogd zijn.
11 Wave Tools You May Not Know Exist : blog.go2web20.net
Foto van Eindhovense pedofiel Sytze van der Velde is online. Als hij toch terug mag, vind ik dat de buurt moet weten wie het is, om de kinderen uit zijn buurt te houden. Pedofilie is toch niet te genezen en vroeg of laat zal hij weer jonge slachtoffers vinden, zaak om het goed in de gaten te houden. Foto Sytze van der Velde in het AD.nl via de Telegraaf
Update 28-12-09: Sytze van der Velde wil teksten van website en schadevergoeding geëist die kan oplopen tot 750.000 euro: Telegraaf.nl en daagt Chris Hölsken Woordvoerder van stopkinderpornonu.org voor de Rechter.
Update 02: Sytze van der Velde wilde zelfmoord plegen (radio interview)
Update 01: BREKEND… Einhdovense pedoseksueel Sytze van der Velde heeft opnieuw een stadsverbod opgelegd gekregen. Hij is vanochtend verwijderd uit de gemeente Utrechtse Heuvelrug: volkskrant.nl
Waar die opnamen vandaan komt en wie dat interview afneemt is voor mijn niet even duidelijk, maar zo te zien zal het vast van uber Mr Zeikerdje zijn van zeikerdje.nl
Hier onder het hoe en wat over deze man in het nieuws.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.