GeenPeil EU referendum Over Europees Verdrag

HELP! We kunnen dit niet alleen. ”We staan voor een bijna onmogelijke opgave om 300.000 handtekeningen te verzamelen. In zes weken. Op papier. Maar als dat lukt, winnen we een levensecht referendum. Met echte stembussen en echte stemhokjes in echte scholen en echte buurthuizen. De stemming zal gaan over een Europees verdrag. Welk verdrag?” Lees het verder op GeenStijl.nl: GeenPeil is terug! We gaan voor een EU referendum.

Download hier het referendumformulier!

Print het uit en vul het in. N.B.: Er staat alleen Oekraïne op, dat is het hoofdland waar het referendum zich op richt. LET OP: U kunt met 2 personen op 1 formulier tekenen! Stuur het formulier (voorzien van postzegel!) naar: Kiesraad, Postbus 2700, 6401 DE Heerlen. En dan?

Lees verder GeenPeil EU referendum Over Europees Verdrag

Politie Schiet Inbreker, Inbreker Krijgt Schadevergoeding

Politie schiet inbreker in been en inbreker krijgt ruim 2300 euro schadevergoeding. Het moet toch niet gekker worden he!!! GeenStijl.nl is een actie begonnen voor die agent die gewoon zijn werk deed. Doe ook mee! En geef gul, maakt niet uit hoeveel. hier kan je het doen:  worldofcrowdfunding.com – GeenStijl schiet inbreker schietende agent te hulp!

Hier het eigen item van GeenStijl.nl: GS Collecteert: Geef gul voor diender die boef ving! en hier hoe het begonnen is en achtegrond info: Politie schiet op boef, boef wint schadevergoeding

Lees verder Politie Schiet Inbreker, Inbreker Krijgt Schadevergoeding

Apothekersassistenten Zijn Niet leuk

Apothekersassistenten vaak belaagd door agressieve klanten. Tja! Hoe zou dat komen? Of de kosten nu wel transparant zijn en daarvoor ergens inbegrepen waren is het riedeltje dat je te horen krijgt en moeilijk terug te rekenen. Pas transparant zou het zijn als je dat terug zou kunnen rekenen met jaren ervoor, en met wat ze in 2016 in petto hebben. Stond vandaag in de NU.nl: Apothekersassistenten vaak belaagd door agressieve klanten. Als je naar de supermarkt gaat krijg je ook niet aparte kosten in rekening gebracht voor service en uitleg van bepaalde producten. Toevallig had ik in april daarover: Uitleg Apothekersassistente over Uitlegkosten en vond het grappig dat het nu pas in het nieuws is.

Lees verder Apothekersassistenten Zijn Niet leuk