Koning Willem Alexander Wiet in de tuin van Prins Willem Alexander

Koning Willem-Alexander krijgt zijn eigen wietsoort: de King Willem-Alexander. Na 4 jaar stilletjes onderzoek te hebben gedaan naar de beste genetica van de Cannabis Sativa Hollandica, heeft de organisatie Nederwietland een nieuwe soort wiet ontwikkeld ter gelegenheid van de troonswisseling op 30 april. Niet alleen is de naam van de nieuwe soort gebonden aan de nieuwe Koning, tevens heeft de organisatie aangegeven dat de nieuwe wietsoort op dit moment ook groeit in Porto Cheli. Namelijk in de tuin van het Griekse vakantiehuis van onze kroonprins en zijn gezin.

De beweegredenen van de organisatie zijn echter niet alleen ludiek bedoeld. De organisatie claimt dat de actie eerder een protest actie is tegen het huidige drugsbeleid, dan een huldiging aan onze toekomstige Koning Der Nederlanden. Lees verder Koning Willem Alexander Wiet in de tuin van Prins Willem Alexander

Woekerwinsten hinderen bestrijding kanker

Woekerwinsten hinderen bestrijding kanker. ”Kankerexperts stellen dat de exorbitante prijzen die de farmaceutische industrie rekent voor medicijnen de grootste belemmering vormt bij de bestrijding van kanker”. Lees en huiver hoe ziek onze maatschapij en zijn markwerking is: JOOP.nl

De oorsprong van ACID is India (1982)

Luister en huiver! Echt, voordat de Amerikanen zoals DJ Pierre in 1987 begonnen (men zegt dat Pierre de eerste Acid man was) bestond Acid al, Charanjit Singh speelde in 1982 ook al met een 303:

Met Dank aan Marc en zijn radioprogressive.com