Uitzending gemist ? Eva Jinek in Nog meer gepruts bij het NOS Journaal van 2 maart 2009. En kijk ook het Gesprek Eva Jinek in DWDD
Voor het geval je het gemist had, hij is leuk 😆
Uitzending gemist ? Eva Jinek in Nog meer gepruts bij het NOS Journaal van 2 maart 2009. En kijk ook het Gesprek Eva Jinek in DWDD
Voor het geval je het gemist had, hij is leuk 😆
Ik verzin veel maar dit niet. En buiten dat ik niet eens wist dat ze in Napels een universiteit hadden waar je het MAFFIA laureaat kon halen.
Of je moet echt een Italiaan zijn dat je zelfs een stijve krijgt van de geur van rotte eieren, schapen en kippen daar in zuid Italië zijn ook niet echt veilig, maar waterstofsulfide is de boosdoener, zo iets als een rauwe haring happen of ongewassen vagina, dus hier bij deze zijn de mannelijke oerinstincten alweer verklaart.
Het crisis en mode woord bij uitstek. Maar wat betekent defacto ? Ik moet je eerlijk bekennen dat ik het nog niet wist, intuïtief en in de zinsbouw kan je aanvoelen wat het zou kunnen betekenen, maar 100% wist ik het niet zeker en aangezien je de laatste maanden in het nieuws, na het omvallen van het ene financieel instituut naar de anders, het woord defacto om je oren wordt geslagen en zelfs de spellingcontrole kent hem niet.
Maar zo als ik al bang was bied de uitleg van de NL Â Wikipedia ook weinig troost en de synoniem laat weinig te wensen over :
trefwoord: de facto, synoniemen: feitelijk, metterdaad, de facto is 1 maal gevonden als synoniem van een ander trefwoord: trefwoord: feitelijk, synoniemen: de facto, eigenlijk, in feite, inderdaad, welbeschouwd, werkelijk. (bron)
Het is weer zo’n interessant Latijns woord wat duid op meer luchtbellen dan er al zijn.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.