Zo iets had ik ook

Fuck Off en ga naar je eigen land, JA toch !


Waarschuwing ! Nieuwe Methode van Autodiefstal

Blijkbaar bestaat er nu een nieuwe manier om een auto te stelen.
We worden meer en meer met volgende soort klacht geconfronteerd en wensen iedereen hierop attent te maken.
Het werkt als volgt: u begeeft zich naar de parking waar uw auto zich bevindt, opent de deur met de sleutel en stapt in.
U sluit de deuren, steekt de contactsleutel in het slot en trapt de koppeling in om achteruit te gaan rijden.
U kijkt in uw achteruitkijkspiegel en merkt dan plots dat er een blad papier op uw achterruit kleeft. U ontkoppelt de wagen, opent de deuren en stapt uit om dit papier, dat uw zicht belemmert, te verwijderen.
Wanneer u zich achter de wagen bevindt, duiken plots de dieven op, die in uw wagen stappen en ermee wegrijden! Uw auto is immers startklaar.
De meeste mensen laten ook hun boord- en identiteitsdocumenten of handtas in de auto liggen.
En als het mis gaat, zullen ze u nog overrijden ook!
WEES GEWAARSCHUWD DAT DEZE LIST STEEDS MEER GEBRUIKT GAAT WORDEN DOOR HET HELE LAND.
Mocht u dit overkomen, sluit de deuren af en vertrek dan gewoon.
Verwijder het papier later op een veilige plek.
Geef deze informatie door aan familie en vrienden en vooral aan de dames,
aangezien een handtas meestal alle identificatiepapieren bevat.
De dieven zijn dan ook in het bezit van sleutels en adressen!

Met vriendelijke groet
Politie Rotterdam Rijnmond
Districtssecretariaat d04
kamer C015
Doelwater 5 🙂 Fun Spam Mail

Empathie op Internet

rafael-rozendaal-youtube.jpg

Tja ! Dat kan. Ik was niet eens wakker en zomaar aan kijken op eKudos tot in mijn ooghoek dit zag : @madbello
Zo dronken was ik gisteren ook weer niet en zelf geen druppel aangeraakt, al kan dat ook best wel raar zijn die harde werkelijkheid. YouTube kust in zijn optima forma en zelfs ZB DIGITAAL dacht dat ik dat zo maar naar mijn eigen had vernoemt en voorbij het feit gegaan dat er op internet ook empathie is 🙂

koos.jpg

De kunst van de brandende sigaret van Rafael Rozendaal op : burningcigarette.com alle drie de filmpjes tegelijkertijd aanzetten en al rokend genieten van dit kunstig stukje.