Kunst met een grote K. Kut dus ! IJssculpturen festival in Eindhoven laat in een maand tijd 200 gezinnen in de kou staan. De pracht en praal van IJssculpturen is te absurd voor woorden, dat een gesubsidieerd zootje zo veel energie moet ontrekken en dan zich achter de façade van groene stroom verschuilen, een paar van deze events kunnen alle wind molens in NL niet trekken. Deze kunst hoor in IJs of Groenland en niet in Nederland. Als wij echt iets voor het milieu willen doen, dan is dit een van eerste dingen die we moeten afschaffen en laat staan dat die kunstenaars hier naar toe worden gevlogen en betaald van ons belasting geld. Alles bij mekaar kunnen vast 200 huishoudens een jaar lang van leven. ED.nl
Dagelijks archief: 10 december 2007
Master P vs Ku Klux Klan
Tijd weer voor een muzikaal intermezzo, als is het geen muzikaal hoogstandje en zeker mijn smaak niet, maar de video heeft wat te vertellen zo als ik denk te zien. Master P en zijn nieuwe video : Gutta Time.
Orgie of Zelfbevrediging ?
Andrew Keen de antichrist van het NET of misschien in opdracht van de NWO gaat tegen de stellingen in van Charles Leadbeater over web 2.0. Wat die Keen het liefst zou willen zien is dat alleen de elite zou beschikken van de vrijheid van wat internet te bieden heeft. Mening en creativiteit van de burger hoe knullig ook, moet terug naar de huiskamer. Voor de rest een leuk artikel uit De Pers.