EuroParlement BOOS over E-MailBombardement

Het Verdrag van Lissabon is nog niet eens doorheen en het Europarlement wil een wet aannemen dat als een internetter 3 keer het auteursrecht schend, zonder tussenkomst van de rechten je levenslang van internet word afgesloten. Dat is misschien een beetje kort door de bocht, maar het hele verhaal kan je bij : ReteCool.com lezen, die ook zo vriendelijk was om een voorbeeld brief (van log.komma.net) op te stellen met alle e-mail adressen van politici te leveren om je ongenoegen over deze nieuwe wet te betuigen. Een nu zijn zij boos en zeggen dat wij het verkeerd begrijpen : Europarlement boos over e-mailbom. Zo als je ziet mag de burger niet zeggen, wij begrijpen het niet en als die stem te hard word dan raken politici geïrriteerd, zo als antidemocraat Balkenende in de eerste kamer. Ik zou zeggen, lees en klik het hier daar verder en hier onder nogmaals de politieke mailinglist om je ongenoegen te uiten over wat dan ook.

De perfecte recept voor een e-mailbombardement

Met dank aan merethan van het ZapLog.nl : Speciaal voor de mensen die geen zin hebben al die email adressen op de juiste manier achter elkaar te copy/pasten :

postbus@eerstekamer.nl, e.asscher@eerstekamer.nl, rm.aerdt@wxs.nl, ross@ross.nl, m.l.bemelmans-videc@eerstekamer.nl, gbiermans@deloitte.nl, r.dboer@eerstekamer.nl, Britta.bohler@eerstekamer.nl, abroekers@planet.nl, a.broekers@law.leidenuniv.nl, S.C.vBijsterveld@uvt.nl, ha.doek@tiscali.nl, Simon.van.driel@loyalis.nl, anne-wil@duthler.nl, jean.eigeman@hccnet.nl, t.elzinga@eerstekamer.nl, j.w.m.engels@rug.nl, P.H.J.Essers@UVT.nl, h.franken@eerstekamer.nl, agoijert@hotmail.com, g.j.degraaf@eerstekamer.nl, c.haubrichgooskens@eerstekamer.nl, j.a.m.hendrikx@worldonline.nl, h.tenhoeve@eerstekamer.nl, s.tenhorn@eerstekamer.nl, w.huijbregts@oosterhout.nl, ejansedejonge@home.nl, f.e.van.kappen@freeler.nl, hkb@live.nl, l.kneppersheijnert@eerstekamer.nl, tkox@sp.nl, r.kuiper@eerstekamer.nl, f.lagerwerfvergunst@eerstekamer.nl, j.laurier@eerstekamer.nl, k.leunissen@eerstekamer.nl, f.leijnse@eerstekamer.nl, rlinden2@home.nl, m.y.linthorst@chello.nl, mar.ger@wxs.nl, ameul@xs4all.nl, p.meurs@eerstekamer.nl, harms@bmg.eur.nl, han.noten@wanadoo.nl, paulpeters@sp.nl, k.putters@erasmusmc.nl, n.quik-schuijt@eerstekamer.nl, p.rehwinkel@eerstekamer.nl, reuten@eerstekamer.nl, u.rosenthal@cot.nl, p.w.l.russell@eerstekamer.nl, ibijl@wgs.nl, gerard.schouw@nicis.nl, e.schuurman@eerstekamer.nl, keesslager@hetnet.nl, tslagter@planet.nl, esmaling@tiscali.nl, t.strik@eerstekamer.nl, p.swenker@eerstekamer.nl, j.sylvester@eerstekamer.nl, joyce@spiritorganisatieadviesbv.nl, i.y.tan@chello.nl, i.y.tan@eerstekamer.nl, g.h.terpstra@planet.nl, t.thissen@eerstekamer.nl, voorzitter@eerstekamer.nl, h.c.m.vedder@eerstekamer.nl, avliegenthart@sp.nl, k.dvries@eerstekamer.nl, g.devries-leggedoor@home.nl, fjm.werner@chello.nl, m.westerveld@uva.nl, DYildirim@Solidara.nl, kim.vandooren@eerstekamer.nl, griffier@eerstekamer.nl, hester.menninga@eerstekamer.nl, b.nieuwenhuizen@tweedekamer.nl, coby.dendulk@eerstekamer.nl, hens.meengs@eerstekamer.nl, r.prins@eerstekamer.nl, L.vanWaasbergen@tweedekamer.nl, r.abel@tweedekamer.nl, C.Aptroot@tweedekamer.nl, J.Atsma@tweedekamer.nl, J.vBaalen@tweedekamer.nl, W.vanBeek@tweedekamer.nl, S.Blok@tweedekamer.nl, L.Blom@tweedekamer.nl, B.vBochove@tweedekamer.nl, J.Boelhouwer@tweedekamer.nl, HvBommel@sp.nl, s.bouchibti@tweedekamer.nl, C.Coruz@tweedekamer.nl, S.Depla@tweedekamer.nl, I.Dezentjehamming@tweedekamer.nl, J.vanDijk@tweedekamer.nl, m.vdijken@tweedekamer.nl, J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl, W.Duyvendak@tweedekamer.nl, A.Eijsink@tweedekamer.nl, K.Ferrier@tweedekamer.nl, W.vGent@tweedekamer.nl, A.Gerkens@tweedekamer.nl, L.Griffith@tweedekamer.nl, F.Halsema@tweedekamer.nl, M.Hamer@tweedekamer.nl, M.Haverkamp@tweedekamer.nl, J.tenHoopen@tweedekamer.nl, E.Irrgang@tweedekamer.nl, H.Jager@tweedekamer.nl, F.Joldersma@tweedekamer.nl, c.jonker@tweedekamer.nl, A.C.Kant@tweedekamer.nl, G.Koopmans@tweedekamer.nl, M.Kraneveldt@tweedekamer.nl, P.dKrom@tweedekamer.nl, J.Leerdam@tweedekamer.nl, Jan@janmarijnissen.nl, J.Mastwijk@tweedekamer.nl, pieter.omtzigt@tweedekamer.nl, H.Ormel@tweedekamer.nl, M.dePater@tweedekamer.nl, D.Samsom@tweedekamer.nl, J.Schreijer@tweedekamer.nl, A.Slob@tweedekamer.nl, P.Smeets@tweedekamer.nl, M.Smilde@tweedekamer.nl, J.Snijder@tweedekamer.nl, C.vdStaaij@tweedekamer.nl, M.Sterk@tweedekamer.nl, J.Tichelaar@tweedekamer.nl, a.vietsch@tweedekamer.nl, B.vdVlies@tweedekamer.nl, JandeVries@tweedekamer.nl, N.vVroonhoven@tweedekamer.nl, jdewit@sp.nl, bastiaan.belder@europarl.europa.eu, thijs.berman@europarl.europa.eu, johannes.blokland@europarl.europa.eu, emine.bozkurt@europarl.europa.eu, paul.vanbuitenen@europarl.europa.eu, kathalijnemaria.buitenweg@europarl.europa.eu, ieke.vandenburg@europarl.europa.eu, dorette.corbey@europarl.europa.eu, jan.cremers@europarl.europa.eu, bert.doorn@europarl.europa.eu, sophie.intveld@europarl.europa.eu, lily.jacobs@europarl.europa.eu, esther.delange@europarl.europa.eu, kartikatamara.liotard@europarl.europa.eu, europa@maaten.net, toine.manders@europarl.europa.eu, maria.martens@europarl.europa.eu, emeijer@sp.nl, jan.mulder@europarl.europa.eu, lnist@home.nl, ria.oomen-ruijten@europarl.europa.eu, visser.veupc@flakkee.net, jmwiersma@planet.nl, corien.wortmann@europarl.europa.eu, edegroen@europarl.eu.int, jeanine.hennis-plasschaert@europarl.europa.eu, joost.lagendijk@europarl.europa.eu

radar@tros.nl ; redactie@eenvandaag.nl ; redactie@hpdetijd.audax.nl ; redactie@metronieuws.nl ; redactie@netwerk.tv ; redactie@omroepwest.nl ; redactie@pvda.nl ; redactie@spitsnieuws.nl ; redactie@spraakloos.nl ; redactie@trouw.nl ; redactie@vandaagenmorgen.nl ; redactie@volkskrant.nl ; redactie@weekend.audax.nl ; redactie@wegenernieuwsmedia.nl ; redactiehl@whm.wegener.nl ; sbs6@publieksservice.sbs.nl ; u.mohan@radar.nl ; vara@vara.nl ; webmaster@margriet.nl ; west@omroepwest.nl
redactie@metronieuws.nl ; redactie@depers.nl ; hoofdredactie@parool.nl ; redactie@detelegraaf.nl ; service@dag.nl ; a.eekman@defenceforchildren.nl ; auke.schouwstra@eo.nl ; breekijzer@stormsfactory.nl ; brieven@ad.nl ; bsmit@sp.nl ; bstoffelsen@sp.nl ; bureau@christenunie.nl ; d66@tweedekamer.nl ; daan.jansen@netwerk.tv ; dasjegoedrecht@endemol.nl ; dpeters@sp.nl ; eo@eo.nl ; f.de.graaff@dmo.amsterdam.nl ; forum@margriet.nl ; groene@groene.nl ; groenlinks@tweedekamer.nl ; heidi.sonneborn@sbs.nl ; human@omroep.nl ; ik@nrc.nl ; ikon@ikon.nl ; info@defenceforchildren.nl ; info@indigosoulstation.nl ; info@lokaleomroepkrimpen.nl ; info@metronieuws.nl ; info@rtvutrecht.nl ; info@vpro.nl ; info@vvd.nl ; klant@sbo.nl ; loes.vanwoudenberg@kro.nl ; mail@dwazevaders.nl ; mooiweerdeleeuw@vara.nl ; obs@schakelinfo.nl ; perry@dwazevaders.nl ; persberichten@libelle.nl ; peter.r.de.vries@endemol.nl ; pprinsen@planet.nl ; publiek@nps.nl ; radar@tros.nl ; redactie@eenvandaag.nl ; redactie@hpdetijd.audax.nl ; redactie@omroepwest.nl ; redactie@pvda.nl ; redactie@spitsnieuws.nl ; redactie@spraakloos.nl ; redactie@trouw.nl ; redactie@vandaagenmorgen.nl ; redactie@volkskrant.nl ; redactie@weekend.audax.nl ; redactie@wegenernieuwsmedia.nl ; redactiegp@whm.wegener.nl ; redactiehl@whm.wegener.nl ; redactiesbu@whm.wegener.nl ; redactiewhm@whm.wegener.nl ; sbs6@publieksservice.sbs.nl ; u.mohan@radar.nl ; vara@vara.nl ; webmaster@margriet.nl ; west@omroepwest.nl ; redactie@spitsnet.nl

Het kan zijn dat er een paar dubbel in staan en ook niet werkende mail adressen tussen.

Reageren met je Facebook:

MADBELLO
Geschreven door de Web Connector, Watcher, Goeroe, internet expert en margeblogger. Gewoon een Haagse/Italo dyslectische allochtoon die het leuk vind om te internetten. Voor contact kan je me het beste mailen naar:
madbello@gmail.com
MADBELLO on EmailMADBELLO on FacebookMADBELLO on FlickrMADBELLO on GoogleMADBELLO on InstagramMADBELLO on LinkedinMADBELLO on PinterestMADBELLO on TumblrMADBELLO on TwitterMADBELLO on VimeoMADBELLO on WordpressMADBELLO on Youtube

8 gedachten over “EuroParlement BOOS over E-MailBombardement”

  1. Geachte heer MADBELLO,

    Hartelijk dank voor uw bericht van jongstleden dinsdag. Aan de adressantenlijst van uw bericht leid ik af dat u zich – naast de leden van de Eerste en Tweede Kamer – tevens heeft gericht tot de leden van het Europees Parlement. Een inhoudelijke reactie op uw verzoek laat ik dan ook graag aan hen over, aangezien enkel deze leden in dit dossier beschikken over stemrecht.

    Ik vertrouw erop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd.

    Met vriendelijke groet,

    Paul Breitbarth
    Stafmedewerker

  2. Reactie 2 en ik ga natuurlijk weer op SP stemmen 🙂

    Beste Mike,

    Arda Gerkens heeft ons gevraagd naar uw email te kijken aangezien het een stemming in het Europees Parlement betreft.

    De SP heeft zich de afgelopen jaren altijd tegen dergelijke plannen verzet, maar zit niet in de vakcommissies IMCO en ITRE dus kan hier nu niet tegenstemmen. Dat doen onze fractiegenoten wel. Mocht het ooit in de plenaire vergadering ter stemming komen dan zullen we daar zeker tegenstemmen.

    Vriendelijke groet,

    Koen Roovers (medewerker van Erik Meijer)

  3. Reactie 1 :

    Geachte mevrouw/meneer,

    Vriendelijke dank voor uw bericht aangaande de stemming over het ‘Telecom Pakket’ van afgelopen maandag 7 juli. De stemming in de Commissie voor de Interne Markt en Consumenten Zaken handelde primair over de consumentenbescherming. Het voorstel bevatte onder andere bepalingen die er toe moeten leiden dat heldere informatie wordt verstrekt aan de consument in het abonneecontract met een provider. Ook handelde het voorstel over betere toegang tot het net voor gehandicapten en een betrouwbare toegang tot noodnummers. Allen zaken waar wij ons als Sociaal-Democratische fractie sterk voor hebben ingezet. Uw reactie ging met name in op de mogelijke sancties gerelateerd aan de beveiliging en het recht op privacy.

    Er waren inderdaad amendementen ingediend vanuit rechtsconservatieve hoek die het risico in zich hadden dat internetproviders verplicht zouden kunnen worden een rol op zich te nemen die niet bij ze hoort, namelijk het waken over de inhoud van het internetgebruik. De sociaal-democraten hebben duidelijk gemaakt dat dit exclusief de taak van politie en justitie is. Door goed werk van onze woorvoerders op dit terrein zijn deze amendementen, die bovendien niets met het oorspronkelijke voorstel te maken hadden, geneutraliseerd waardoor onze zorgen, en de zorgen waar u zich ook over uit heeft gesproken weggenomen zijn.

    Met vriendelijke groet,

    Jan Cremers,
    Europarlementariër

    http://www.pvda.nl

  4. Ik vind het al heel wat dat die EuroBestuurders al hun eigen E-mail openen? Meestal klokken ze alleen in voor een vergadering om hun aanwezigheidpremie op te strijken en daarna gaan ze meestal naar huis. Oh wacht, ze hadden natuurlijk daarna thuis last van een overvolle mailbox 😉

  5. Even voor de volledigheid: de voorbeeldbrief waar je naar linkt is niet door Retecool gemaakt, maar door mij.

    Retecool had er overigens wel zelf een opgesteld, met daarbij ook nog het linkje naar mijn voorbeeldbrief.

Maak mij blij en geef reactie :D