Een levenslang trauma voor Laura Dekker door door de Kinderbescherming en de Jeugdzorg. Van een fijne kindertijd werd ik door die instanties in een volwassen wereld gegooid: kovandijkvertelt.nl
5 Gerelateerde Blog Post:
|
||||||
Levenslang trauma voor Laura Dekker door Kinderbescherming en JeugdzorgEen levenslang trauma voor Laura Dekker door door de Kinderbescherming en de Jeugdzorg. Van een fijne kindertijd werd ik door die instanties in een volwassen wereld gegooid: kovandijkvertelt.nl 5 Gerelateerde Blog Post: |
|
|||||
|
Werk van madbello is in licentie gegeven volgens een Creative Commons Naamsvermelding-Gelijk delen 3.0 Nederland licentie.
|
||||||
Ze moet zich niet zo aanstellen.
Gelukkig is ze niet verzopen.
Ze moet niet zo zeuren en gewoon naar school gaan, ze wou het immers zelf en ze mocht nota bene ook nog terwijl iedereen er op tegen was. Ze zou ze dankbaar moeten zijn.