STOP Stichting Brein & Teken deze Petitie

STOP Stichting Brein voor het te laat is en teken deze petitie : petities.nl/petitie/stop_stichting_brein

Wij, internetgebruikers in Nederland die zich als criminelen behandeld voelen door de stichting Brein,zijn bang voor escalatie en daarom vragen wij u, “Brein stop met Olifant te zijn”, wees gewoon mens!

petities.nl/petitie/stop_stichting_brein

En als je de petitie hebt getekend moet je het bevestigigen via mail, waardoor je de mogelijkheid krijgt om deze petitie door te sturen naar verschillend e-mail adressen om mensen uit te nodigen deze petitie te tekenen.

En nu volgt het ideaal Recept voor een politiek en media E-mailbombardement. Speciaal voor de mensen die geen zin hebben al die email adressen handmatige in te voeren. copy/pasten in het adresveld en klaar is kees 🙂

Recept voor  E-mailbombardement

postbus@eerstekamer.nl, e.asscher@eerstekamer.nl, rm.aerdt@wxs.nl, ross@ross.nl, m.l.bemelmans-videc@eerstekamer.nl, gbiermans@deloitte.nl, r.dboer@eerstekamer.nl, Britta.bohler@eerstekamer.nl, abroekers@planet.nl, a.broekers@law.leidenuniv.nl, S.C.vBijsterveld@uvt.nl, ha.doek@tiscali.nl, Simon.van.driel@loyalis.nl, anne-wil@duthler.nl, jean.eigeman@hccnet.nl, t.elzinga@eerstekamer.nl, j.w.m.engels@rug.nl, P.H.J.Essers@UVT.nl, h.franken@eerstekamer.nl, agoijert@hotmail.com, g.j.degraaf@eerstekamer.nl, c.haubrichgooskens@eerstekamer.nl, j.a.m.hendrikx@worldonline.nl, h.tenhoeve@eerstekamer.nl, s.tenhorn@eerstekamer.nl, w.huijbregts@oosterhout.nl, ejansedejonge@home.nl, f.e.van.kappen@freeler.nl, hkb@live.nl, l.kneppersheijnert@eerstekamer.nl, tkox@sp.nl, r.kuiper@eerstekamer.nl, f.lagerwerfvergunst@eerstekamer.nl, j.laurier@eerstekamer.nl, k.leunissen@eerstekamer.nl, f.leijnse@eerstekamer.nl, rlinden2@home.nl, m.y.linthorst@chello.nl, mar.ger@wxs.nl, ameul@xs4all.nl, p.meurs@eerstekamer.nl, harms@bmg.eur.nl, han.noten@wanadoo.nl, paulpeters@sp.nl, k.putters@erasmusmc.nl, n.quik-schuijt@eerstekamer.nl, p.rehwinkel@eerstekamer.nl, reuten@eerstekamer.nl, u.rosenthal@cot.nl, p.w.l.russell@eerstekamer.nl, ibijl@wgs.nl, gerard.schouw@nicis.nl, e.schuurman@eerstekamer.nl, keesslager@hetnet.nl, tslagter@planet.nl, esmaling@tiscali.nl, t.strik@eerstekamer.nl, p.swenker@eerstekamer.nl, j.sylvester@eerstekamer.nl, joyce@spiritorganisatieadviesbv.nl, i.y.tan@chello.nl, i.y.tan@eerstekamer.nl, g.h.terpstra@planet.nl, t.thissen@eerstekamer.nl, voorzitter@eerstekamer.nl, h.c.m.vedder@eerstekamer.nl, avliegenthart@sp.nl, k.dvries@eerstekamer.nl, g.devries-leggedoor@home.nl, fjm.werner@chello.nl, m.westerveld@uva.nl, DYildirim@Solidara.nl, kim.vandooren@eerstekamer.nl, griffier@eerstekamer.nl, hester.menninga@eerstekamer.nl, b.nieuwenhuizen@tweedekamer.nl, coby.dendulk@eerstekamer.nl, hens.meengs@eerstekamer.nl, r.prins@eerstekamer.nl, L.vanWaasbergen@tweedekamer.nl, r.abel@tweedekamer.nl, C.Aptroot@tweedekamer.nl, J.Atsma@tweedekamer.nl, J.vBaalen@tweedekamer.nl, W.vanBeek@tweedekamer.nl, S.Blok@tweedekamer.nl, L.Blom@tweedekamer.nl, B.vBochove@tweedekamer.nl, J.Boelhouwer@tweedekamer.nl, HvBommel@sp.nl, s.bouchibti@tweedekamer.nl, C.Coruz@tweedekamer.nl, S.Depla@tweedekamer.nl, I.Dezentjehamming@tweedekamer.nl, J.vanDijk@tweedekamer.nl, m.vdijken@tweedekamer.nl, J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl, W.Duyvendak@tweedekamer.nl, A.Eijsink@tweedekamer.nl, K.Ferrier@tweedekamer.nl, W.vGent@tweedekamer.nl, A.Gerkens@tweedekamer.nl, L.Griffith@tweedekamer.nl, F.Halsema@tweedekamer.nl, M.Hamer@tweedekamer.nl, M.Haverkamp@tweedekamer.nl, J.tenHoopen@tweedekamer.nl, E.Irrgang@tweedekamer.nl, H.Jager@tweedekamer.nl, F.Joldersma@tweedekamer.nl, c.jonker@tweedekamer.nl, A.C.Kant@tweedekamer.nl, G.Koopmans@tweedekamer.nl, M.Kraneveldt@tweedekamer.nl, P.dKrom@tweedekamer.nl, J.Leerdam@tweedekamer.nl, Jan@janmarijnissen.nl, J.Mastwijk@tweedekamer.nl, pieter.omtzigt@tweedekamer.nl, H.Ormel@tweedekamer.nl, M.dePater@tweedekamer.nl, D.Samsom@tweedekamer.nl, J.Schreijer@tweedekamer.nl, A.Slob@tweedekamer.nl, P.Smeets@tweedekamer.nl, M.Smilde@tweedekamer.nl, J.Snijder@tweedekamer.nl, C.vdStaaij@tweedekamer.nl, M.Sterk@tweedekamer.nl, J.Tichelaar@tweedekamer.nl, a.vietsch@tweedekamer.nl, B.vdVlies@tweedekamer.nl, JandeVries@tweedekamer.nl, N.vVroonhoven@tweedekamer.nl, jdewit@sp.nl, bastiaan.belder@europarl.europa.eu, thijs.berman@europarl.europa.eu, johannes.blokland@europarl.europa.eu, emine.bozkurt@europarl.europa.eu, paul.vanbuitenen@europarl.europa.eu, kathalijnemaria.buitenweg@europarl.europa.eu, ieke.vandenburg@europarl.europa.eu, dorette.corbey@europarl.europa.eu, jan.cremers@europarl.europa.eu, bert.doorn@europarl.europa.eu, sophie.intveld@europarl.europa.eu, lily.jacobs@europarl.europa.eu, esther.delange@europarl.europa.eu, kartikatamara.liotard@europarl.europa.eu, europa@maaten.net, toine.manders@europarl.europa.eu, maria.martens@europarl.europa.eu, emeijer@sp.nl, jan.mulder@europarl.europa.eu, lnist@home.nl, ria.oomen-ruijten@europarl.europa.eu, visser.veupc@flakkee.net, jmwiersma@planet.nl, corien.wortmann@europarl.europa.eu, edegroen@europarl.eu.int, jeanine.hennis-plasschaert@europarl.europa.eu, joost.lagendijk@europarl.europa.eu
radar@tros.nl ; redactie@eenvandaag.nl ; redactie@hpdetijd.audax.nl ; redactie@metronieuws.nl ; redactie@netwerk.tv ; redactie@omroepwest.nl ; redactie@pvda.nl ; redactie@spitsnieuws.nl ; redactie@spraakloos.nl ; redactie@trouw.nl ; redactie@vandaagenmorgen.nl ; redactie@volkskrant.nl ; redactie@weekend.audax.nl ; redactie@wegenernieuwsmedia.nl ; redactiehl@whm.wegener.nl ; sbs6@publieksservice.sbs.nl ; u.mohan@radar.nl ; vara@vara.nl ; webmaster@margriet.nl ; west@omroepwest.nl
redactie@metronieuws.nl ; redactie@depers.nl ; hoofdredactie@parool.nl ; redactie@detelegraaf.nl ; service@dag.nl ; a.eekman@defenceforchildren.nl ; auke.schouwstra@eo.nl ; breekijzer@stormsfactory.nl ; brieven@ad.nl ; bsmit@sp.nl ; bstoffelsen@sp.nl ; bureau@christenunie.nl ; d66@tweedekamer.nl ; daan.jansen@netwerk.tv ; dasjegoedrecht@endemol.nl ; dpeters@sp.nl ; eo@eo.nl ; f.de.graaff@dmo.amsterdam.nl ; forum@margriet.nl ; groene@groene.nl ; groenlinks@tweedekamer.nl ; heidi.sonneborn@sbs.nl ; human@omroep.nl ; ik@nrc.nl ; ikon@ikon.nl ; info@defenceforchildren.nl ; info@indigosoulstation.nl ; info@lokaleomroepkrimpen.nl ; info@metronieuws.nl ; info@rtvutrecht.nl ; info@vpro.nl ; info@vvd.nl ; klant@sbo.nl ; loes.vanwoudenberg@kro.nl ; mail@dwazevaders.nl ; mooiweerdeleeuw@vara.nl ; obs@schakelinfo.nl ; perry@dwazevaders.nl ; persberichten@libelle.nl ; peter.r.de.vries@endemol.nl ; pprinsen@planet.nl ; publiek@nps.nl ; radar@tros.nl ; redactie@eenvandaag.nl ; redactie@hpdetijd.audax.nl ; redactie@omroepwest.nl ; redactie@pvda.nl ; redactie@spitsnieuws.nl ; redactie@spraakloos.nl ; redactie@trouw.nl ; redactie@vandaagenmorgen.nl ; redactie@volkskrant.nl ; redactie@weekend.audax.nl ; redactie@wegenernieuwsmedia.nl ; redactiegp@whm.wegener.nl ; redactiehl@whm.wegener.nl ; redactiesbu@whm.wegener.nl ; redactiewhm@whm.wegener.nl ; sbs6@publieksservice.sbs.nl ; u.mohan@radar.nl ; vara@vara.nl ; webmaster@margriet.nl ; west@omroepwest.nl ; redactie@spitsnet.nl

petities.nl/petitie/stop_stichting_brein

Megaboete voor downloaden en verspreiden muziek

De Telegraaf – ‎2 aug. 2009‎
Dit is illegaal stichting BREIN !!!! Als een controleur je computer wil controleren kan je hem beter doodschieten. Dan kom je er beter vanaf.

Consumentenbond: Brein negeert wensen Tweede Kamer

Telecompaper – ‎5 uren geleden‎
De Consumentenbond betreurt het dat de rechter The Pirate Bay heeft verboden. Met de stap naar de rechter lijkt de entertainmentindustrie zich niets aan te

Pirate Bay gaat niet op zwart

Trouw – ‎46 minuten geleden‎
In een zaak die door auteursrechtenwaakhond Brein was aangespannen, oordeelde de Amsterdamse rechtbank donderdag dat de site niet meer vanuit Nederland mag

‘Illegaal’ downloaden mag nog steeds

Elsevier – ‎1 aug. 2009‎
De Stichting BREIN, die in Nederland onder meer de grote muzieklabels vertegenwoordigt in de strijd tegen wat zij illegaal downloaden noemen, had de Zweedse

Reageren met je Facebook:

MADBELLO
Geschreven door de Web Connector, Watcher, Goeroe, internet expert en margeblogger. Gewoon een Haagse/Italo dyslectische allochtoon die het leuk vind om te internetten. Voor contact kan je me het beste mailen naar:
madbello@gmail.com
MADBELLO on EmailMADBELLO on FacebookMADBELLO on FlickrMADBELLO on GoogleMADBELLO on InstagramMADBELLO on LinkedinMADBELLO on PinterestMADBELLO on TumblrMADBELLO on TwitterMADBELLO on VimeoMADBELLO on WordpressMADBELLO on Youtube

5 gedachten over “STOP Stichting Brein & Teken deze Petitie”

Maak mij blij en geef reactie :D