In Het Kort

Meer lezen uit de categorie Aside? Meer & meer van: In Het Kort

NieuwsBrief

MADBELLO dagelijks in je mail-box ? Vul hier onder je e-mail adres :

FeedBurner (Google)

De MAD RSS-feed

De MAD Google Wave (mijn 1ste ervaring)

Uiteindelijk ben ik vandaag ook gezwicht voor de bèta invite van Google Wave. Had al verschillende aanbiedingen gehad, maar toen @bakkel  dot com op zijn blog een stuk of 20 zo maar weg gaf kon ik de verleiding niet meer weerstaan, bedankt Michel.

google wave 1

Vanmorgen net voor dat ik naar mijn werk ging kreeg ik de activering code, shit shit shit ! Ziek melden ??? Neeee ! Toch in mijn pauze op mijn werk Google Chome activeren, maar helaas had ik niet genoeg admin rechten om Google Chrome Frame in Internet Explorer te instaleren, maar gelukkig kwam de reddende engel uit Twitter, @Zure_Prak  met de oplossing : Google Chrome Portable en voila ! Ik zat in Google Wave.

google wave 2

Om te beginnen was mijn eerste gedachten : ”is dit alles ?”
Tot nog toe heb ik niet veel positieve reactie over gelezen : Eerste reacties op Google Wave niet enthousiast & Wat wordt er over geschreven?
Een van de weinige die positief is marketingfacts.nl met Google Wave: De eerste ervaring.

google wave 3

En mijn ervaring ??? Mijn eerste gedachte was ”is dit alles ?” even zoeken naar de functies, die op het eerste gezicht niet kan vinden, maar heel intuïtief verstop zijn, je moet wel wat contacten hebben en wat draadjes voor Google Wave echt gaat leven. Maar als het eenmaal tot leven komt, word het voor de eerste keer een weirde ervaring. Google Wave word een levend organisch virtueel echt real-time monster waar je alle acties van gebruikers, letter voor letter door het scherm ziet dansen.


Mijn eerste ervaring is dat het doet wat ik dacht dat het zou moeten doen, moeilijk ? Gewoon typen en dingen toevoegen en voor zo ver ik kan zien moet het voor ervaren internetters peace of cake zijn.
Ik denk dat het pas interessant kan worden als het echt voor iedereen online gaat en embed functies en content via een link met de rest van de wereld kan delen en ook met mensen die niet  ingelogd zijn.

11 Wave Tools You May Not Know Exist : blog.go2web20.net

  • NUjij
  • Twitter
  • Facebook
  • Hyves
  • LinkedIn
  • Delicious
  • FriendFeed
  • Tumblr
  • MySpace
  • Netlog
  • Google Reader
  • Google Gmail
  • Google Bookmarks
  • Hotmail
  • Plaxo Pulse
  • WordPress
  • Blogger Post
  • StumbleUpon
  • Symbaloo Feeds
  • Technorati Favorites
  • Digg
  • Share/Bookmark
WP Greet Box icon
Hey daar ! Leuk dat je hier bent gekomen, misschien ben je nieuw en wil je mijn RSS-feed volgen of anders inschrijven voor de Dagelijkse Nieuwsbrief, tot ziens ;-)

Related posts

7 comments to De MAD Google Wave (mijn 1ste ervaring)

Reageren? Ga je gang

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

De MADBELLO Gadget Shop KOOP NU! Tip: Mad Pokeren met 888.com en veel en veel meer!
madbello on Facebook
internet-wet3